Udekoruj swoje wnętrze na Święta

09.12.19

 

Krok pierwszy - dodatki

 

Niewielkie detale, to właśnie dzięki nim jesteśmy w stanie odmienić swoje wnętrze i nadać mu unikatowego wyglądu.

Jakie dodatki wybrać, aby przystroić salon na zbliżające się Święta?

Świeczki i świeczniki

Nic nie wprowadza tak przytulnej atmosfery, jak blask rozpalonych świec.  Ustawione na ozdobnych świecznikach z pewnością urzekną wszystkich gości.

 

 

Dekoracje stołu wigilijnego

Tradycyjny obrus na naszym stole zazwyczaj powinien być w kolorze białym. Jednak my chcąc urozmaicić nieco naszą aranżację, zachęcamy do wprowadzenia kolorów. Do białego obrusu idealnie pasować będzie czerwień, złoto lub zieleń. Możesz wykorzystać kolorowy bieżnik czy tiulową szarfę. Do dekoracji możesz użyć również ozdobnych stroików czy eleganckich serwetek. 

 

Przytulne, świąteczne dodatki

Salon, to serce każdego domu to w nim spędzamy czas w gronie rodziny i najbliższych. Warto, aby w tym magicznym dniu, zawitała do niego prawdziwa, świąteczna atmosfera. Na pierwszy plan weźmiemy ulubioną kanapę, na której wystarczy położyć kilka poduszek z motywem świątecznym, by w łatwy sposób dodać klimatu całej aranżacji. 

 

 

Dekoracje okien - wypatrując pierwszą gwiazdkę

Gdy nastaje wieczór, każdy z nas spogląda przez okno z nadzieją, że ujrzy jako pierwszy gwiazdkę betlejemską. Warto zadbać o to, by było ono światecznie udekrowoane. Możemy wykorzystać do tego, bombki, wianki czy koronkowe serwetki. A gdy zimą zabraknie śniegu, sami możemy stworzyć magiczny, zimowy krajobraz wykorzystując do tego sztuczny śnieg. 

 

 

Inspiracje i zdjęcia:

ravelo.pl
party.pl
moja gwiazdka.pl
komfort.pro.pl
weranda.pl

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera

Sellingo.pl