Płatności

1. Przelew zwykły/tradycyjny na rachunek bankowy.        

 

12 1090 2529 0000 0001 4394 4967

Dane do przelewu:

Furnix Export

ul.Aleksandra Ostrowskiego 9

53-238 Wrocław

 

W tytule przelewu prosimy podać: Numer zamówienia oraz Imię i Nazwisko.

 

Klient, który wybrał opcję płatności przelewem bankowym jest zobowiązany do uiszczenia opłaty za złożone zamówienie w terminie do 3 dni od daty złożenia zamówienia, w przeciwnym wypadku zamówienie zostanie anulowane.

 

2. Szybki przelew on-line za pośrednictwem PayU lub innego, wybranego realizatora transakcji on-line oraz dostępnej u pośrednika metody płatności, w tym:

 płatności

3. Płatności on-line - Zapłać przy użyciu konta online w swoim banku, karty kredytowej lub systemu płatności BLIK. Płatności realizowane są przez system płatności internetowych Dotpay.

4. Odbiór osobisty - pobranie - Płatność gotówką przy odbiorze zamówionego towaru.

Zapłać gotówką naszemu kierowcy lub przy odbiorze osobistym w Wieruszowie (woj. łódzkie) przy ul. Teklinowskiej 4, gdzie mieści się magazyn naszych mebli. Wybierając odbiór osobisty otrzymasz od nas 5% rabatu na swoje zamówienie.

6. Płać wygodnie na raty- Płatność gotówką przy odbiorze zamówionego towaru.

Nasz sklep internetowy oferuje możliwość zakupu mebli z płatnością rozłożoną na wygodne raty. Sprzedaż ratalną prowadzimy za pośrednictwem zabezpieczonego systemu płatności PayU, który realizuje usługi we współpracy z Alior Bank S.A., mBank S.A., Kreditech Polska Sp. z o.o. lub AS INBANK S.A. Dowiedz się więcej o płatności ratalnej.  

 

 

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera

Sellingo.pl