Inspiracje na 2020 rok

10.01.20

Czym tym razem zaskoczą nas projektanci? Jakie kolory według instytutu Pantone będą modne w tym sezonie? Na te i inne pytania, odpowiedź znajdziecie na naszym blogu.

  1. Modne kolory
  2. Brudny fiolet.
  3. Róż.
  4. Odcienie zieleni.
  5. Ochra i umbra.
  6. Szarość.
  7. Delikatny błękit.
  8. Głęboka czerwień.

Kolor roku według Pantone 

Color of the Year 2020 - PANTONE 19-4052 Classic Blue

     2. Mindfulness - zachowaj uważność. Liczy się tu i teraz!

Projektowanie wnętrz wpływa w dużej mierze na Twoją podświadomość, a także na Twój sposób postzregania, emocje oraz tok myślenia. Dlatego tak ważne jest, aby podczas aranżacji domu poświęcił nieco więcej wysiłku, by zmaksymalizować wpływ swojego środowiska na codzienne życie.

Oczyszczanie wnętrza z niepotrzebnych przedmiotów, stosowanie olejków eterycznych i wprowadzanie roślin to łatwe sposoby na stworzenie domu w myśl ideii mindfulness.

 3. Biofilia, czyli wielki ukłon ku naturze

Wedug badań brytyjskiej agencji Rooster rok 2020 będzie zwracać jeszcze większą uwagę na naturę w każdej postaci. Mowa tutaj o biofilii, czyli trendzie we wnętrzach, mający na celu wproawdzenie jak największej ilości roślin do naszego domu. 

Dzięki temu nasze najbliższe otoczenie będzie lepiej wpływać na nasze samopoczucie.  T

Wybierz rośliny oczyszczające, urządzaj mieszkanie przy pomocy szerokiej gamy kwiatków doniczkowych. Stwórz z nich niezwykłe komopozycje. Rośłiny z pewnością sprawią, że atmosfera panująca w Twoim domu się poprawi.

   4. Wielofunkcyjne rozwiązania - smart home

Meble modułowe i wszelkie sprzęty domowe, które mają więcej niż jedno zastosowanie to kolejny trend wnętrz, o którym warto pamiętać. Projektanci wnętrz dążą do maksymalnej funkcjonalności.architektonicznych wnętrza.


https://seenthemagazine.com/

https://www.homedit.com/

https://pl.pinterest.com/ 

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera

Sellingo.pl