Internetowy sklep meblowy Furnix funkcjonuje i rozwija się od 2015 roku. Oferujemy szeroki zakres mebli skrzyniowych, tapicerowanych oraz ogrodowych, które pochodzą od sprawdzonych polskich producentów.

Dostawa mebli odbywa się za pośrednictwem naszego własnego, wyspecjalizowanego transportu oraz zaufanych firm transportowych, dzięki czemu dostawa jest całkowicie darmowa i obejmuje całą Polskę. W celu utrzymania jak najniższej ceny, nie posiadamy ekspozycji naszych produktów.

W naszym sklepie, oferujemy nowoczesne meble, pochodzące od renomowanych producentów z Polski, którzy zostali przez nas dokładnie sprawdzeni i wyselekcjonowani. Tworząc ofertę do naszego sklepu, zwracamy uwagę przede wszystkim na jakość wykonania oraz materiały użyte przy produkcji mebli. Jest to bardzo istotne dla długiego i bezproblemowego użytkowania produktów, które oferujemy.

Pomimo ogromnego nacisku na jakość naszych produktów, dla pewności i komfortu naszych klientów, na każdy zakup udzielana jest 2 letnia gwarancja producenta. Szeroki, wciąż unowocześniany i poszerzany asortyment sprawia, że robiąc zakupy w naszym sklepie urządzisz wszystkie pomieszczenia w domu, mieszkaniu i biurze oraz wyposażysz swój ogród w wygodne meble ogrodowe.DANE KONTAKTOWE


Furnix Export
al. J. Hallera 86b/21
53-203 Wrocław

tel.: +48 575 001 234
mail: biuro@furnix.pl

Furnix logo