Internetowy sklep meblowy Furnix funkcjonuje i rozwija się od 2015 roku. Oferujemy szeroki zakres mebli skrzyniowych, tapicerowanych oraz ogrodowych, które pochodzą od sprawdzonych polskich producentów. Meble magazynowane są w Wieruszowie (woj. łódzkie), przy ul. Teklinowskiej 4.

W naszym magazynie można zamówione wcześniej meble odebrać osobiście, otrzymując 5% rabatu na zamówienie, należy jednak pamiętać o wcześniejszym umówieniu odbioru. Dostawa mebli odbywa się za pośrednictwem naszego własnego, wyspecjalizowanego transportu oraz zaufanych firm transportowych, dzięki czemu dostawa jest całkowicie darmowa i obejmuje całą Polskę. W celu utrzymania jak najniższej ceny, nie posiadamy ekspozycji naszych produktów.

W naszym sklepie, oferujemy nowoczesne meble, pochodzące od renomowanych producentów z Polski, którzy zostali przez nas dokładnie sprawdzeni i wyselekcjonowani. Tworząc ofertę do naszego sklepu, zwracamy uwagę przede wszystkim na jakość wykonania oraz materiały użyte przy produkcji mebli. Jest to bardzo istotne dla długiego i bezproblemowego użytkowania produktów, które oferujemy.

Pomimo ogromnego nacisku na jakość naszych produktów, dla pewności i komfortu naszych klientów, na każdy zakup udzielana jest 2 letnia gwarancja producenta. Szeroki, wciąż unowocześniany i poszerzany asortyment sprawia, że robiąc zakupy w naszym sklepie urządzisz wszystkie pomieszczenia w domu, mieszkaniu i biurze oraz wyposażysz swój ogród w wygodne meble ogrodowe.DANE KONTAKTOWE


Furnix Export
al. J. Hallera 86b/21
53-203 Wrocław

tel.: +48 575 001 234
mail: biuro@furnix.pl

Furnix logo