W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt gdyż nie uznajemy reklamacji wynikających z niedoczytania opisu przez klienta. Proszę jednak pamiętać, że mają Państwo prawo do zwrotu zakupionego na odległość produktu do 14 dni bez podania przyczyny (zgodnie z ustawą z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz. U. z dnia 31 marca 2000 r.)).

Warunki reklamacji i zwrotów:

1. Zgodnie z Ustawą z 2 marca 2000 r. "O ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny" klient może zrezygnować z towaru kupionego od nas bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki, gwarantujemy zwrot całej kwoty zapłaconej za produkty na rachunek klienta, z którego została uiszczona przedpłata. Koszty dostawy, oraz odesłania nie podlega zwrotowi. Zwrotom podlega tylko towar, który nie ma śladów użytkowania, nie został w żaden sposób zniszczony i jest w oryginalnym opakowaniu. Zwroty przyjmowane są tylko za okazaniem potwierdzenia zakupu lub faktury VAT.

2. Okres gwarancji wynosi 12 lub 24 miesiące.

3. Jeżeli dostali Państwo towar uszkodzony lub niezgodny z zamówieniem należy jak najszybciej skontaktować się z nami telefonicznie bądź e-mailowo, aby ten problem rozwiązać.

4. Reklamacje rozpatrywane są w ciągu 30 dni od daty wpłynięcia.

5. Kolory mebli na monitorze mogą się minimalnie różnic w rzeczywistości. Wynika to z różnych ustawień parametrów na Państwa monitorze. Takie reklamacje nie będą rozpatrywane.

6. Wymiary i szczegóły mebli (zwłaszcza tapicerowanych) mogą się nieznacznie różnić od podanych na aukcji, oczywiście z zachowaniem ogólnego wyglądu i charakteru oferowanego produktu.

7. Towar wysyłamy własnym transportem oraz firmą kurierską. Po dostarczeniu przez kuriera przesyłki, Klient jest zobowiązany do sprawdzenia towaru, czy nie uległ uszkodzeniu podczas transportu. Jeżeli towar został uszkodzony podczas transportu, za szkody odpowiada firma kurierska.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć