Filtruj według

Cena

Cena

  • 60,00 zł - 329,00 zł

Półki wiszące do salonu


Wyświetlono 1-12 z 31 produktów

Aktywne filtry

Przy urządzaniu nowoczesnych salonów, dużą wagę przykłada się do “odciążenia” podłogi. Przesuwając środek ciężkości w górę można uzyskać wnętrze, które wydaje się przestronne. To również większa przestrzeń do odpoczynku lub zabawy dla dzieci. Dlatego warto zrezygnować z masywnych regałów na rzecz lekkich i designerskich półek wiszących do salonu, dostępnych w naszym sklepie.

Pomysły na półki wiszące do pokoju dziennego

Warto rozprawić się z mitem, że półki na ścianach są nudne. Niezależnie od tego, czy stawiasz na minimalistyczne wnętrze, czy urządzone w bardziej klasycznym stylu, z pewnością dobierzesz w naszym sklepie odpowiednie formy. Jeśli stawiasz na klasykę i minimalizm w nowoczesnym wydaniu, z pewnością spodobają Ci się pojedyncze półki w salonie. Tutaj kluczową rolę gra część montowana do ściany - może być ona bardziej ozdobna, prosta lub w niektórych modelach całkowicie zanikać. Świetnie wyglądają też formy geometryczne. Kilka ciekawie rozmieszczonych kwadratowych lub prostokątnych półek będzie ozdobą samą w sobie.

Półki na książki wiszące - sposób na ładną biblioteczkę

Jeśli posiadasz sporo publikacji, półki na książki wiszące będą świetnym rozwiązaniem na skomponowanie ładnej dla oka biblioteczki. Możesz umieścić długie półki jedna pod drugą, żeby pełniły formę klasycznego regału. Jeśli masz w sobie duszę artysty i bawi Cię aranżacja wnętrz, powieszenie ich w rzędzie dookoła pomieszczenia lub bardziej fantazyjne rozmieszczenie również będą ciekawym rozwiązaniem. Półki wiszące do pokoju to nie tylko sposób na wyeksponowanie ważnych przedmiotów - zdjęć czy pamiątek. Dla posiadaczy kota może to być świetny tor przeszkód, który zwierzę będzie pokonywać, aktywizując się w ten sposób i znajdując spokojne miejsce do odpoczynku, z dala od ciekawskich spojrzeń. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą produktów, dostępnych w naszym sklepie. Półki wiszące do salonu to świetne rozwiązanie, którego nie powinno zabraknąć w nowoczesnym i modnym wnętrzu.

Czytaj więcej