Filtruj według

Cena

Cena

  • 633,00 zł - 1 719,00 zł

Kanapy amerykanki


Wyświetlono 1-6 z 6 produktów

Aktywne filtry

Wypoczynek przybiera rozmaite formy, dlatego dobrze mieć mebel, który jest gotowy zapewnić je wszystkie… a do tego nie zajmuje dużo miejsca. Fotel z funkcją spania, zwany także kanapą amerykanką, to łatwe i praktyczne rozwiązanie gotowe na wszelkie wyzwania.

Nieśmiertelny design

Fotele rozkładane nie wychodzą z mody dzięki swojemu wielofunkcyjnemu zastosowaniu. To uniwersalny wybór na lata użytkowania. Mogą stanowić praktyczny element wyposażenia zarówno salonu, sypialni, jak i pokoju dziecięcego. Łatwość użytkowania sprawi, że będzie idealnym miejscem do popołudniowej drzemki, odpoczynku, czy nawet spania codziennego.Sofa rozkładana jednoosobowa będzie doskonałym uzupełnieniem dla kompletu wypoczynkowego w pokoju dziennym, gdzie sprawdzi się w roli komfortowego siedziska,idealnego do rodzinnego oglądania telewizji. Nie zawiedzie również, kiedy w odwiedziny przyjdą goście. Wieczorem, dzięki specjalnej konstrukcji szybko przekształcisz fotel wygodne miejsce do spania dla odwiedzających. Z kolei sofa rozkładana postawiona w pokoju dziecięcym zapewni komfortowe miejsce do spania, kiedy dziecko będzie potrzebować Twojej obecności bardziej niż zazwyczaj. A kiedy wszystko wróci do normy,znów zamieni się w praktyczny, kompaktowy fotel.

Co oprócz funkcji spania?

Warto także wybrać amerykankę posiadającą dodatkowe udogodnienia. Przy zakupie zwróćmy uwagę w szczególności na obecność schowka na pościel, a także dołączone do zestawu poduszki. Fotel rozkładany z funkcją spania i pojemnikiem na pościel pozwoli na wygodne przechowywanie tekstyliów domowych, a tym samym zaoszczędzi miejsce, które winnym przypadku trzeba by było przeznaczyć na szafkę lub komodę.

Rozkładany fotel - kompaktowy i komfortowy

Kanapa amerykanka doskonale sprawdzi się w przypadku niewielkich mieszkań, w których trzeba umiejętnie rozgospodarować dostępną przestrzeń, jak również jako uzupełnienie zestawu wypoczynkowego w przestronnych wnętrzach. Rozkładane fotele łączą w sobie uniwersalność,wygodę i funkcjonalność. Jeśli szukasz kompaktowego mebla, który będzie w stanie zapewnić wysoki komfort odpoczynku, zarówno dziennego, jak i nocnego, sprawdź naszą ofertę rozkładanych foteli.

Czytaj więcej