Filtruj według

Cena

Cena

  • 634,00 zł - 3 159,00 zł

Meblościanki młodzieżowe


Wyświetlono 1-12 z 22 produktów

Aktywne filtry

Meblościanka nieodłącznie kojarzy Ci się z masywnymi regałami i szafą z czasów PRL? Warto raz na zawsze pozbyć się tego przekonania. Współczesne meblościanki młodzieżowe wyglądają bardzo elegancko i są niezwykle funkcjonalne. Wykonane z wysokiej jakości materiałów mają w sobie lekkość i klasę, która świetnie wpisze się we wnętrze w nowoczesnym i minimalistycznym stylu. Będą też idealnie współgrać z potrzebami nastolatka, dlatego świetnie sprawdzą się w jego pokoju.

Meblościanki młodzieżowe nie tylko dla nastolatków

Szeroki wybór kompletów mebli w sklepie Furnix sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie. W zależności od elementów składowych, meblościanki mogą stanowić świetne wyposażenie salonu. Niska komoda pod telewizor, system półek wiszących, szafek i regałów pozwala w prosty sposób urządzić pokój dzienny bez ryzyka, że coś nie będzie do siebie pasować. Systemy mebli to również dobre rozwiązanie dla osób, które dysponują tylko niewielkim wnętrzem. Meblościanki z biurkiem docenią studenci, którzy będą mieli wygodne miejsce do nauki przed sesją.

Meblościanki młodzieżowe z biurkiem do pokoju dziecka

Gdy dziecko idzie do szkoły, warto pomyśleć o zmianie wyposażenia jego pokoju na bardziej “dorosłe” i dopasowane do zmieniających się potrzeb. W niewielkim pokoju dziecięcym świetnie sprawdzi się meblościanka młodzieżowa z biurkiem. Zajmuje niewielką przestrzeń, a jest bardzo funkcjonalna. Łączy w sobie szafę, system półek i ergonomiczne biurko, czyli wszystko, czego będzie potrzebował uczeń, by móc wypełniać swoje obowiązki. Biurko spokojnie pomieści komputer, dzięki czemu to będzie również miejsce relaksu i wypoczynku w czasie wolnym.

Meble, które rosną z Twoim dzieckiem

Meblościanki młodzieżowe z biurkiem świetnie sprawdzą się przez cały okres nauki, z czasem zmieni się tylko ich wyposażenie, zgodnie ze zmieniającymi się zainteresowaniami nastolatka. W naszej ofercie znajdziesz również nowoczesne meblościanki z łóżkiem. To rozwiązanie, które pokocha Twoje dziecko. Łóżko na piętrze ze schodkami lub drabinką oraz z umieszczonym pod spodem biurkiem nie tylko wygląda nowocześnie, ale również będzie świetnym miejscem do zabawy i odpoczynku w wolnych chwilach. Zapraszamy do bogatej oferty sklepu Furnix.

Czytaj więcej