Garderoby do przedpokoju


Wyświetlono 1-3 z 3 produktów

Aktywne filtry

W mieszkaniu ciężko jest wygospodarować miejsce, w którym można byłoby stworzyć typową garderobę. Dlatego najczęściej kończy się na rozmieszczaniu ubrań w wielu miejscach, co utrudnia korzystanie z nich na co dzień. Upchnięte ubrania nie wyglądają estetycznie, często można też zapomnieć o poszczególnych elementach. W takiej sytuacji idealnym rozwiązaniem jest garderoba do przedpokoju. To zestaw mebli, który pomieści ubrania i buty oraz pozwoli każdego dnia stworzyć idealną kompozycję do pracy, na spotkanie czy kolację we dwoje.

Garderoba do przedpokoju - oszczędność miejsca

Zazwyczaj przedpokój w mieszkaniach zajmuje sporą powierzchnię, która zostaje niewykorzystana, często kosztem ilości zajmowanego w pokojach miejsca. Przez towarzystwo szafy i dodatkowych szafek na ubrania, wydają się one mniejsze i bardziej zagracone. Garderoba w przedpokoju eliminuje ten problem. Twój salon czy sypialnia mogą zostać urządzone w popularnym obecnie minimalistycznym stylu. Ograniczając ilość mebli i leżących wokół przedmiotów, zyskujesz potrzebną przestrzeń do życia, relaksu i odpoczynku. Dodatkową zaletą jest fakt, że garderoby do przedpokoju to kompozycja dopasowanych do siebie elementów, które będą Twoją wizytówką. Jest to pierwsze miejsce, które widzą odwiedzające Cię osoby. Tak urządzony przedpokój przykuwa spojrzenia i świadczy o dobrym guście gospodarza.

Czym charakteryzują się garderoby do przedpokoju Furnix?

Garderoby do przedpokoju Furnix to najczęściej zestaw trzech elementów, wykonanych z tych samych materiałów i w takiej samej stylistyce. Dzięki temu idealnie do siebie pasują, tworząc przyjemny dla oczu kącik do codziennego użytku. Składają się z dużej szafy lub komody, mniejszej szafki na buty oraz dużego lustra, w którym można się wygodnie przejrzeć przed wyjściem z domu i skontrolować dobór ubioru. Taka kompozycja z powodzeniem sprawdza się w większości mieszkań, tworząc schludne i estetyczne wnętrze. Jej główną zaletą jest wysoka użytkowość. Posiadanie garderoby w jednym miejscu pozwala łatwo się przebrać bez niepotrzebnej gonitwy w poszukiwaniu zaginionej bluzki czy spodni. Skraca również czas potrzebny do ubrania się rano. Dowolność w ustawieniu mebli sprawia, że można je bez trudu dopasować do ilości posiadanego miejsca.

Czytaj więcej