Szafy przesuwne


Wyświetlono 1-12 z 33 produktów

Aktywne filtry

Nieważne, jakiej wielkości jest Twoje mieszkanie. Nawet najmniejsze powinno pomieścić funkcjonalne meble, takie jak łóżko czy szafa. Drzwi przesuwne to idealne rozwiązanie nawet do małych i niezbyt ustawnych wnętrz. Dzięki temu, że skrzydła nie otwierają się do pokoju, tylko przesuwają na specjalnych prowadnicach, wystarczy zarezerwować tylko tyle miejsca, by móc ją ustawić. To znacznie lepsze wykorzystanie przestrzeni i oszczędność miejsca, tak ważna w przypadku kawalerek i małych M.

Szafy przesuwne do przedpokoju - elegancja i wygoda korzystania

Tego typu mebel to też świetne rozwiązanie do korytarza w mieszkaniu. To wąskie i niezbyt ustawne pomieszczenie może na tym tylko zyskać. Szafa z drzwiami przesuwnymi z pewnością pomieści wszystkie Twoje ubrania, wprowadzając potrzebny porządek. Dodatkowo, dobrze ustawione szafy przesuwne z lustrem, potrafią wizualnie powiększyć małe pomieszczenie. Mnogość wzorów i kolorów szaf, dostępnych w naszym sklepie internetowym, sprawiają, że można bez trudu dobrać odpowiedni mebel do swojego gustu. Ważne, by zwrócić uwagę na styl pozostałych mebli. Powinien on być spójny. To sprawia, że każde wnętrze staje się eleganckie i szykowne.

Jaki styl wybrać?

Styl powinien być zgodny przede wszystkim z Twoimi upodobaniami. Tylko od Ciebie zależy jaką kolorystykę czy materiały zastosujesz w swoim wnętrzu. Warto jedynie pamiętać, by meble były dopasowane również do Twojego wnętrza. Małe pomieszczenia lubią jasne odcienie, dlatego do niewielkiej sypialni wybierz małą szafę przesuwną w kolorze bieli lub jasnego drewna. W dużych pokojach możesz znacznie bardziej poszaleć z kolorami. Doskonałym rozwiązaniem są również różne układy luster na szafach do sypialni. Przesuwne drzwi mogą być całe pokryte lustrami lub tworzyć ciekawe, geometryczne wzory. To doda każdemu wnętrzu styl i szczyptę nowoczesnego designu. Pamiętaj, że szafy w sklepie Furnix są dostępne w różnych wymiarach, więc ten sam model będzie pasował i do małych i do dużych pokoi w zależności od wybranego rozmiaru

Szafy przesuwne dla każdego

Ten typ mebla sprawdzi się w każdym pomieszczeniu. Świetnie będą się komponować we wspomnianym przedpokoju czy sypialni, ale spokojnie można je wstawić również do salonu czy pokoju dziecka. Duże szafy przesuwne są wyposażone w drążki i półki, które pomogą przechowywać Twoje ubrania i przedmioty w porządku. Zanim zaczniesz jednak przeglądać meble, dostępne w sklepie Furnix, zwróć uwagę, co chcesz w nich przechowywać. Od tego w dużej mierze powinno zależeć, na jaki rozmiar zdecydujesz się w ostateczności.

Czytaj więcej