Szafy z lustrem


Wyświetlono 1-12 z 24 produktów

Aktywne filtry

Gdy w domu przewidziana jest przestrzeń na garderobę, można ją urządzić wedle własnego uznania. Niestety, w większości mieszkań zazwyczaj brakuje na nią miejsca. Z pomocą przychodzi duża szafa z lustrem, którą można umieścić w sypialni lub przedpokoju. Pozwoli ona zapanować nad posiadanymi przedmiotami i zaprowadzić w nich ład.

Sposób na małe wnętrza - szafa z lustrem do przedpokoju

Przechowywanie i organizacja rzeczy sprawiają, że w domu panuje porządek. Im więcej przedmiotów ma swoje wyznaczone miejsce, tym łatwiej i szybciej idzie sprzątanie. Dom natomiast wygląda schludnie i elegancko. Dla posiadaczy dużej ilości rzeczy, świetnym rozwiązaniem będzie szafa trzydrzwiowa z lustrem. Rozmieszczenie półek i drążków wewnątrz pozwala posegregować posiadane ubrania w taki sposób, by każdy z nich był w zasięgu ręki. Taki sposób przechowywania sprawia, że każda rzecz ma swoje miejsce i łatwo ją znaleźć. Dzięki temu poranne ubieranie będzie wiązało się ze spokojem, a nie szaleńczą gonitwą w poszukiwaniu zagubionych ubrań czy dodatków.

Szafa do przedpokoju z lustrem to świetne rozwiązanie nawet w przypadku małych mieszkań. Pozwala na stworzenie namiastki garderoby i przechowywanie posiadanej odzieży w jednym miejscu. Dodatkową zaletą jest szklane zwierciadło, które potrafi powiększyć i poszerzyć optycznie małe wnętrze, co sprawia, że pomieszczenie wydaje się większe niż w rzeczywistości.

Jak wybrać odpowiednią szafę z lustrem?

Wybór odpowiedniej szafy może spędzać sen z powiek. Wystarczy jednak zastosować się do kilku wskazówek. Ważna jest wielkość pomieszczenia, w które chcemy wstawić mebel, styl i kolorystyka panujące we wnętrzu oraz potrzebna pojemność szafy. W małych pokojach czy wąskim przedpokoju, najlepiej sprawdzi się szafa z lustrem przesuwna. Dzięki temu, że drzwi są zamontowane na rolkach i nie otwierają się na zewnątrz, zajmuje zdecydowanie mniej miejsca niż klasyczne meble. Warto również wykorzystać posiadany rozkład pomieszczenia. W takim wypadku najlepsza będzie szafa wnękowa z lustrem, która dopasuje się do wgłębienia. Taki zabieg wyrówna ściany pomieszczeń i pozwala maksymalnie wykorzystać posiadaną powierzchnię, co jest szczególnie ważne w niewielkich mieszkaniach.

Wybierz najlepszą dla siebie szafę w sklepie Furnix

Szafa dwudrzwiowa z lustrem a może mniejsza lub większa? Nieważne jakiej szukasz, z pewnością znajdziesz ją w sklepie Furnix. Posiadamy szeroki wybór szaf w najróżniejszych kolorach, wielkościach czy stylach, spośród których z łatwością wybierzesz mebel, który będzie najlepiej pasował do stylistyki Twojego wnętrza. Daj się oczarować szerokim wyborem i znajdź idealną szafę z lustrem dla siebie.

Czytaj więcej