Nowoczesne szafki RTV


Wyświetlono 1-10 z 10 produktów

Aktywne filtry

RTV 2

Cena 419,00 zł

RTV 5

Cena 429,00 zł
W większości polskich domów punktem centralnym jest wypoczynek, ustawiony naprzeciwko telewizora. Ten sprzęt nadal pełni ogromnie ważną funkcję. Można na nim obejrzeć aktualne programy w telewizji, włączyć ciekawy film poprzez jeden z serwisów VOD lub pograć na konsoli. Dlatego telewizor powinien być odpowiednio wyeksponowany, w czym z pewnością pomogą nowoczesne komody RTV proponowane w sklepie Furnix.

Szafki pod telewizor - nowoczesne i eleganckie rozwiązanie

Ilość sprzętu, który jest podpięty pod telewizor sprawia, że można zgubić się w plątaninie kabli. Wygląda to nieestetycznie i sprawia, że dom nie robi dobrego wrażenia. Dlatego tak ważne są nowoczesne szafki RTV, które pomogą zapanować nad chaosem. Są niezbędne, niezależnie czy telewizor ustawisz na nich, czy też powiesisz na ścianie. Wyznaczone w komodzie półki sprawdzą się jako miejsce na dekoder, kino domowe czy konsolę. W naszej ofercie znajdziesz również szafki RTV przeznaczone dla prawdziwych kinomaniaków. Ich cechą charakterystyczną jest przestrzeń na półkach, która pomieści wszystkie wymienione sprzęty.

Nowoczesne szafki pod telewizor - jaką wybrać?

Przy wyborze wyposażenia do salonu, warto zwrócić uwagę, jaki styl ma panować we wnętrzu. W sklepie Furnix możesz wybierać spośród szerokiej oferty nowoczesnych szafek RTV. Znajdziesz proste propozycje, pozbawione zbędnych ozdób, które świetnie wpasują się w surowe wnętrza stylu skandynawskiego. Meble w stylu retro, świetnie dopełnią stylizowany na starsze epoki pokój. Dla wielbicieli XXI znajdą się również futurystyczne komody z dodatkowym oświetleniem LED. Z pewnością zrobi ono ogromne wrażenie nie tylko na domownikach, ale również odwiedzających Cię gościach. Tylko od Ciebie zależy w jakim wnętrzu odnajdziesz się najlepiej i które będzie pasowało do Twojego charakteru i osobowości.

Brak miejsca na rzeczy? Wykorzystaj szafki RTV!

W obecnych trendach nic nie jest dziełem przypadku, a przestrzeń powinna zostać wykorzystana maksymalnie. Dlatego nowoczesne komody RTV posiadają dodatkowe szuflady i zamykane szafki, które możesz wykorzystać wedle własnego uznania. Sprawdzą się do utrzymania w porządku płyt DVD, zapasowych kabli czy pilotów do telewizora. Jeśli wolisz przeznaczyć je na coś innego - nie ma żadnego problemu. Osłonięta przed niepożądanym wzrokiem przestrzeń jest do Twojej dyspozycji. Z zewnątrz natomiast wszystko będzie prezentować się nienagannie. Wybieraj do woli proponowane w naszym sklepie szafki i komody RTV. Zapraszamy serdecznie.

Czytaj więcej