Narożniki skandynawskie


Wyświetlono 1-12 z 36 produktów

Aktywne filtry

Podkreślając znaczenie zarówno funkcji, jak i formy, styl skandynawski udowodnił stare powiedzenie, że dobry design wytrzymuje próbę czasu. Meble skandynawskie swoją popularnością cieszą się od lat, a moda wydaje się nie przemijać. Zresztą można tutaj śmiało wysunąć wnioski, że w tym przypadku to coś więcej niż moda. To uniwersalność, której nie sposób pomylić z neutralnością. To dbałość o każdy szczegół, a co  za tym idzie — wysoki komfort użytkowania.

Wybierając narożnik skandynawski do naszego wnętrza, możemy być pewni, że nabierze ono niepowtarzalnego charakteru. Zasiadając na nim wieczorem, z kubkiem swojej ulubionej herbaty na własnej skórze poznasz skandynawskie hygge, czyli poczucie szczęścia i wewnętrznej równowagi, wynikające z celebracji małych przyjemności.

Narożniki w stylu skandynawskim

To, co wyróżnia sofy narożne skandynawskie na tle innych, to charakterystyczne drewniane nóżki. Czasem jeden, z pozoru drobny element potrafi w unikalny sposób zaakcentować wzornictwo. W połączeniu ze stonowanymi kolorami, które znajdziesz w naszej palecie tkanin, stworzą duet pełen harmonii, a Ty będziesz mógł cieszyć się meblem dopasowanym do Twoich potrzeb.

Naturalne materiały

Narożnik na nóżkach stanowi doskonałe uzupełnienie wnętrz w różnym stylu. Cała idea skandynawskiej estetyki oparta jest na minimalizmie, a inspiracje czerpie z materiałów naturalnych, takich jak drewno, szkło, wełna czy len. Te z kolei z łatwością wpasują się w nawet najbardziej wymagające aranżacje.

Funkcjonalność

Sofa narożna skandynawska na pewno nie zawiedzie nas również, jeśli chodzi o funkcjonalność. Skandynawowie na pierwszym miejscu stawiają komfort użytkowania, w tym także schludność i łatwość w utrzymaniu czystości. Wygodne siedzisko i miękkie oparcie to nieodzowne atrybuty narożnika skandynawskiego, a dodatkowy schowek na pościel  pomoże utrzymać strefę wypoczynku przejrzystą i dobrze zorganizowaną.

Prostota i minimalizm

Styl skandynawski ujmuje swoją prostotą, rozjaśnia przestrzeń, dodaje jej ciepła i charakteru. Jeśli szukasz mebli o designie odpornym na zmianę trendów, stanowiących uniwersalną bazę aranżacyjną lub ciekawy dodatek,  styl skandynawski jest tutaj czymś, co warto rozważyć.

Czytaj więcej