Filtruj według

Cena

Cena

  • 349,00 zł - 439,00 zł

Biurka do biura


Wyświetlono 1-12 z 19 produktów

Aktywne filtry

Biuro należy wyposażać z myślą zarówno o stworzeniu idealnych warunków do efektywnej pracy, ale i estetyce, która podoba się zarówno codziennym użytkownikom, jak i klientom, gościom. Jakie powinno być biurko do biura, przy którym spędza się co najmniej kilka godzin dziennie? Ważne, żeby spełniało kryteria ergonomii i BHP, co zapewniają dobre biurka skandynawskie. Jego wysokość, szerokość, inne parametry naprawdę mają znaczenie! Nie pozwól, żeby ekran komputera był zbyt nisko, a ręce musiały wykrzywiać się w drodze do klawiatury - biurko powinno nie tylko wyglądać dobrze i być solidne, ale także ergonomiczne, ponieważ spędzimy przy nim wiele czasu.

Jak wybrać biurko do biura?

Wybierając mebel, który ma służyć do pracy, nierzadko wielogodzinnej, niezależnie czy jest to biurko do domowego biura czy do firmy, musi być nie tylko ładne, ale przede wszystkim funkcjonalne i ergonomiczne. Oprócz wygodnego fotela biurowego, równie ważny jest wybór biurka, przy którym praca nie będzie męcząca i nie zaszkodzi naszemu zdrowiu. Warto wziąć pod uwagę także biurko z dodatkowymi szufladami lub szafkami, w których zmieścimy przydatne w pracy przedmioty czy niezbędne dokumenty. Jeżeli nie jest to wystarczająca przestrzeń dodatkowa, w naszym sklepie dostępne są także regały do biura, które pasują designem do pozostałych mebli biurowych.

Biurka do biura - nowoczesne i ergonomiczne

Biurko do biura nowoczesne, czyli jakie? Kwestia stylu wykonania mebla do oczywiście kwestia gustu i aranżacji biura, jednak nowoczesne biurko powinno być przede wszystkim ergonomiczne. Oznacza to wystarczająco dużą powierzchnię roboczą, aby ręce nie musiały wisieć w powietrzu kiedy pracujemy na komputerze, oraz odpowiednią wysokość, dostosowaną do wzrostu. Niektóre biurka w naszej ofercie posiadają regulowaną wysokość, co jest uniwersalnym rozwiązaniem i pozwala dopasować mebel do indywidualnych potrzeb.

Biurko do biura - cena w stosunku do jakości

Podobnie jak w przypadku każdego innego produktu, najistotniejszym parametrem zakupowym powinien być stosunek ceny do jakości. Nie warto decydować się na najtańsze biurko, ponieważ w biurze domowym lub firmowym będzie ono narażone na wielogodzinne użytkowanie, co prawdopodobnie wymusi kolejny zakup szybciej, niż planowaliśmy. Warto wybrać produkty wykonane z wysokiej jakości - w Furnix sprawdzamy dokładnie współpracujących producentów i sprzedawane produkty, są one też objęte 24 miesięczną gwarancją.

Czytaj więcej